Kolonie 2020
Francja – Hiszpania – Włochy

(Disneyland, Paryż, Barcelona, Lloret de Mar, Monte Carlo,

Włochy – jezioro Garda i Gardaland)

Costa Brava – to najbardziej znany w Europie region turystyczny ciągnący się od granicy francusko – hiszpańskiej aż po Barcelonę. Najlepsze dyskoteki w Europie, sklepy, sklepiki, bary, kawiarnie, parki rozrywki – wszystko czynne do białego rana i wszystko na wyciągnięcie ręki. Możesz tu spotkać młodzież z całego świata.

TERMIN: 28 czerwca 2020 (niedziela) – 11 lipca 2020 (sobota) – 14 dni!

Zakwaterowanie

Hiszpania: Hotel Montanamar*** – położony jest w spokojnej okolicy, zaledwie 10 minut spacerem od tętniącego życiem centrum Lloret de Mar, ok. 500 m od plaży Dogodne położenie umożliwia korzystanie ze wszelkich atrakcji miasta oraz spokojny odpoczynek nocą. Na terenie hotelu znajdują się basen odkryty, leżaki i parasole bezpłatne. W hotelu znajdują się: restauracja (dania kuchni lokalnej i międzynarodowej), kawiarnia, snack bar, sklep z pamiątkami, taras słoneczny, ogród,. W lobby dostępne jest wi-fi gratis (w pok. płatne dodatkowo).

Pokoje 3 i 4-osobowe wyposażone w klimatyzację, łazienkę z wanną lub prysznicem, telewizję satelitarną i oferują widoki na basen, ulicę lub wzgórza.

Okolica Paryża: hotel klasy turystycznej.

Pokoje 2, 3 – osobowe z łazienkami.

Program

DisneyLand – cały dzień, Paryż – zwiedzanie, Lloret de Mar – 7 dni aktywnego wypoczynku, Barcelona – zwiedzanie, Monte Carlo – główne atrakcje, Włochy – jezioro Garda i Gardaland

Wyżywienie

w Hiszpanii – 3 posiłki dziennie w formie bufetu + woda, pierwsze świadczenie kolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatnie – obiad + suchy prowiant w dniu wyjazdu.

Cena: 2550zł/os.

Świadczenia w cenie:

8 x nocleg, 7 x śniadania, 7 x lunch, 7 x obiadokolacje, suchy prowiant na drogę powrotną, transport autokarem wysokiej klasy, opłaty drogowe, opieka pilota/przewodnika na całej trasie, ubezpieczenie, zwiedzanie miasteczka, gry i zabawy dla dzieci/młodzieży, zwiedzanie Barcelony, zwiedzanie Paryża, zwiedzanie Monte Carlo

Świadczenia dodatkowo płatne obowiązkowe:

Wstęp do Disneyland Paryż 55euro/osobę i Gardalan 40euro/osobę

Świadczenia dodatkowo płatne dla chętnych:

Stadion FC Barcelona – Camp Nou wejście do muzeum i na koronę – płatne dodatkowo ok. 23 EUR) z możliwością zakupu oryginalnych gadżetów klubowych –– cena 29 EUR

Waterworld www.waterworld.es – wycieczka do Parku Rozrywki w Lloret de Mar – 6 godzinny pobyt w wodnym miasteczku z ponad 20 atrakcjami wodnymi, m.in.: Kamikaces – olbrzymia zjeżdżalnia wodna, Shtorm – zjeżdżalnia z tzw. „lejkiem”, do którego spada się pionowo, X-treme Mountain – zjeżdżalnia pontonowa – cena 35 EUR

My ze swoje strony zapewniamy bardzo atrakcyjny i intensywny program całodzienny

Pełny program

DZIEŃ 1: Wyjazd z Polski, przejazd przez Niemcy do Paryża.

DZIEŃ 2: Przyjazd do Paryża we wczesnych godzinach przedpołudniowych – 8-godz. pobyt w Eurodisneylandzie www.disneylandparis.com – tutaj, niczym po dotknięciu czarodziejskiej różdżki spełniają się Twoje sny i marzenia, a wszystko dzięki postaciom z kreskówek Disneya, tematycznym parkom, spektaklom i bajecznym paradom i innym, niezliczonym atrakcjom. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas pobytu w Eurodisneylandzie posiłek w formie fast food (płatny dodatkowo). Wieczorem przejazd do hotelu w okolicach Paryża, nocleg.

DZIEŃ 3: Śniadanie – program turystyczny w Paryżu, gdzie zobaczymy, dzielnicę Łacińską z Sorboną – najstarszym uniwersytetem w Europie, przejdziemy ogrodami Tuileries przez Plac de la Concorde, Pola Elizejskie do Łuku Triumfalnego. Obiad w Paryżu. Czas wolny pod Wieżą Eiffla; dla chętnych do wyboru: wejście pieszo na II poziom – 5 EUR, rejs po Sekwanie 13 EUR – płatne dodatkowo. Wyjazd w kierunku Costa Brava.

DZIEŃ 4: Przyjazd na Costa Brava w godzinach popołudniowych – zakwaterowanie, obiadokolacja.

DZIEŃ 5-10: Pobyt na Costa Brava i realizacja programu:
- wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele w morzu i w basenie,
- spacery po urokliwej okolicy – selfie z Lloret,
- gry i zabawy sportowe, zajęcia rekreacyjne,
- korzystanie z animacji: gry zespołowe, zajęcia aerobic, gimnastyka, pokazy flamenco, pokazy magików, zabawy w basenie, karaoke, – dyskoteki w hotelu,
- udział w aktualnych wydarzeniach organizowanych przez miasto,
- realizacja programu fakultatywnego.

DZIEŃ 11: Wyjazd z Costa Brava. Po drodze krótki pobyt nocą w Monte Carlo – stolicy światowego hazardu, spacer po nabrzeżu, gdzie cumują przepiękne jachty i łodzie z całego świata.

DZIEŃ 12: przyjazd do Gardaland www.gardaland.it w pobliżu jez. Garda – wspaniały, niezapomniany relaks i wypoczynek w największym kompleksie rozrywki na północy Włoch – 40 niesamowitych atrakcji. Wodne pokazy i zjazdy, karuzele, mini – zjeżdżalnie oraz spływ pontonami – dla prawdziwych śmiałków. Mały amfiteatr, gdzie odbywają się różne pokazy i występy. Kino 4D i wiele innych atrakcji w czasie 8 – godzinnego pobytu. Posiłek w czasie pobytu w Gardalandzie (płatny dodatkowo). Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

DZIEŃ 13: przyjazd do Polski. Przyjazd do niektórych miejscowości nastąpi w nocy 13/14 dnia.

Informacje dodatkowe

Na kolonie należy zabrać: dowód osobisty lub paszport, stroje sportowe, stroje kąpielowe, buty kąpielowe, mały plecak na wycieczki, nakrycia głowy, kremy z filtrem do opalania.


Informacje i pliki do pobrania


ZGŁOSZENIE UCZESTNIKA Hiszpania 2020 


SZCZEGÓŁOWE WARUNKI 2020


KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU 2020


ubezpieczenie kosztow rezygnacji

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji – 3 % wartości wycieczki (wykupione najpóźniej 7 dni od wpłaty zaliczki)